2014 m. kovo 26 d., trečiadienis

Metinis Spaudos Pranešimas

Visus gerbiamuosius skaitančius norėčiau pasveikinti pagaliau sulaukus šio įrašo. Jums pasisekė. Per atenančias tris minutes jūs panaudosit savo vertingus atminties megabaitus šitam skaitalui.


Nemačiau praktiškai visų apie metus. Ir turbut tiek pat nematysiu.
Oj kiek daug jau nutiko...

Apsiženijau, dvynius pagimdžiau, išsiskyriau ir prisijungiau prie klajojančio cirko. Rodau numerį "Antakių bangos".


O šiaip tai visai ne.
As vis dar Barcelonoj, paukščių kakojama ir ispanų kalbą belaužanti.
Svarbesnių įvykių suvestinė:
- Šeštadienį paukštis apšiko. Važiuojant motoroleriu. Taiklus padla. Plekšt ir yra. Per pirštus. Seniai bešikę jau buvo, kaip jau ir laikas (prieš porą metų naktį, toj pačioj Barselonoj).
-Trečią kartą per metus pakeičiau darbą. Šį kartą lyg ir vykusiai pasirinkau: kosmetika ir skaičiukai. Dabar skaičiuoju planuoju lūpdažius. Naktimis ekselius sapnuoju, dienomis noriu niekada gyvenime nebedirbti.
-Aš vėl galiu vaikščioti! Kaip žinia, baigiu susitaisyti kelėnius, kurie vat lygiai metus neveikė. Tai klipatavau iki šiol. Dabar jau vaikščiosiu. Gal pėsčia net į Lietuvą pareisiu jei kada iš darbo išmes. Kaip Lietuviai kad mėgsta. Eiti pėškom. 
-Dirbu po dvyliką valandų ir po to sėkmingai nekenčiu pasaulio.
-Naujajam ir visuose senuose darbuose man uždėjo pravardę (Matyt susitarė): vadina mane "NO." Kodėl: "koks gražus ooooras, ką veikei savaitgalį, buvai ten ir ten? Gal nori eit kavooooos?" "NO". "Ar gali padėėėti?" "NO". "Ėėėė, o žinai..." "NO. IR NENORIU ŽINOTI. JAU GALI EITI ŠALIN". Man draugų nereikia, aš pati sau faina.
-Laukiu atostogų. Jų nebus, bet sau dar nesakiau.
-Kartą per mėnesį lankau "Nekenčiu žmonių arba Cinizmas- mano vardas" būrelį. Susirenkam buvę bendradarbiai iš agentūros porai valandų prie alaus pavaryti ant pasaulio. Įgavę naujų jėgų išsiskirstom.
-Mano herojus, energijos šaltinis ir mano darbinio veido atspindys:
Štai ir informuoti esat. Megabaitai okupuoti, MUAHAHAHA!!!
Pabaiga.Man atrodo kad vieną gražią dieną persikursiu cenzūruotą blog'ą be šūdų ir Jadzės sielos. Visą tokį mandagų ir gražų, su tvarkingom nuotraukom ir reguliariais postais. Tada taps baisiai populiarus ir pradėsiu gyventi iš reklamos. Ir niekada nebereikės dirbti. MUAHAHA.

Einu myga myguoti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą