2012 m. lapkričio 15 d., ketvirtadienis

Žiurkės ratukas

Kasdienybe užsiknisti labai paprasta, ką aš šiuo metu ir darau. Ypač, jei yra gerai išvystytas gebėjimas inkšti ir savęs gailėti. Fakts, kaip pas vieną žmogų skaičiaukad inkščiu ir savęs gailiuosi daaaaug ilgiau, nei užtruktų atsisėsti ir padaryti "TĄ BAISIAI DIDELĮ DARBĄ" ar paimti ir  išmokti "TĄ DAUG  DAUG <not> MEDŽIAGOS" , ar išsiversti "TĄ BAISIAI SUDĖTINGĄ TEKSTĄ <penkis sakinius>. Kad tik pavyvieti. Iš savigailos prisėdu ir iš eilės tris tv show serijas po 45min pažiūriu. Juk aš vargšė, reikia save pradžiuginti. Bežiūrint praalkstu. Kas, kad gaminti nemėgstu. Juk TUOJ TUOJ eisiu MUOKYNTIS, reikia energijos, tai imu gamint maistą. Visą valandą. Paskui tą maistą reikia suvalgyti. Kokią nors nesąmonę bežiūrint/beskaitant. Op! Dabar jau reikia MUOKYNTIS. Tik į feisbuko žinutes reikia atrašyti. Rašinėju valandą, gi svarbūs reikalai, o jei dar kas kokį video įmeta. Cha! Nagi žiūrėk tu man, jau ir į darbą reikia.

Vo teip ir praeina net visa savaitė besiruošiant MUOKYNTIS. Visai kaip univero laikais. Kai dieniniam baigiau "neakivaizdiniu" bakalaurą. Tai gal jau eisiu MUOKYNTIS. Bet o tačiau, šitą reikia papostinti. Šešta valanda artėja, reiks eit į laipiojimo salę. Bet aš praalkus. kwyyyku kwyyyku kwyyyku... Ratukas sėkmingai sukasi. Mano mažė sesė turėjo žiurkiuką. Naktim, kad nekwykintų jis savo ratuko, tarp špykių įkišdavo pieštuką. Reiks man savo ratukui pieštuką susirasti. Didelįįįįįį.

Vakar pravėrus darbe duris, mane pasitiko smagus kolegos niūniavimas. Stovi su skerdiko peiliu, šmotuoja mėsytę ir niūniuoja: "...Rudolph the Red-Nosed Reindeer...Had a very shiny nose...". Klausiu: "linksminies?" Sako: "Aha, atnaujinsim meniu- gavom elnienos. Kalėdos artėja!  ...Rudolph the Red-Nosed Reindeer...Had a very shiny nose..."
1 komentaras:

  1. man tavęs irgi labai gaila.
    tavo garbei da biški nesimokysiu, pažiūrėsiu kokius walking dead :)

    AtsakytiPanaikinti