2014 m. balandžio 4 d., penktadienis

Efektyvumas

Jei darbas žmogų puošia, tai aš jau tokia graži kaip trys mis pasaulis. Karūnos nieks kažkodėl nededa.

Mano įmonėj darbuotojų amžiaus vidurkis yra kažkur maždaug priešpencijinis. Ir taip smarkiai smarkiai pasilikę. Jei tu ne menedžeris, bet tau priklauso darbo telefonas, tai mačiau tamposi kažkokias ten motorolas iš nokia 3310 laikų.

Yra net moterėlė, kuri nemoka emeilo išsiųsti. Paskambinau antai vieną dieną jai ir sakau- davai atsiųsk man tikslius kontaktus šito asmens. O ta pyst su lapuku ir atšlepsėjo iš užu dešimt sienų. Ir kaip tu manai, su klaidom aišku tie kontaktai. Emeilo nemoka, apie kopipeist negirdėjus. Kur tokius oro burbulus parduoda kad pyst įsilendi ir nieko nebežinai kas dedasi ant svieto?

O ir šiaip tos moterėlės darbas keistas.  Turim Log-in korteles. Nusiskanuojam atėję ir nuskanuojam išeinant. Tai ta motera atsispausdina sarašą su prasibraukusių kortelę vardais ir šlepsi per ofisus žiūrėdama ar visi atėjo. Du šimtai galvų. Visą dieną.

O dar mes net intraneto neturim. Saugom viska tame foldery kur yra tame foldery tame foldery. Kartais ir trisdešimtam nuo pradėjimo. Kas nori tas trina. Įdomiai. Tokiais metodais dirbant ir sėdim visa įmonė išsipuošusi. Mano skyrius ir po 12-13 valandų. Turėtume persivadinti į Departamiento de Strainūškos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą