2014 m. liepos 12 d., šeštadienis

Iškrypimai

Kiekvienas pats sau atrodom normaliausias asmuo pasaulyje. Taip pat ir aš. Esu labai nuostabi puiki fantastiška. Tik visi kiti kažkokie nenormalūs, daugiau ar mažiau. Nors...kai pažiūri iš šono... nu turiu keistenybių. Ir su metais jos vis sodrėja.

Iškrypimas Nº1
KASPINAI
Renku ir saugau visus padovanotų dalykų maišelius, dėžutes, vyniojimo popierius, etc. (recyclinu). Bet su kaspinais - sunki būklė. Ne tik kad renku (savaime suprantama), bet dar ir urmu užsiperku. Rečiau ar dažniau, bet bent kartą per porą savaičių užsiperku minimum4 metrus kaspinų. Visokių spalvų. O avdrug reiks ką nors kam nors dovanoti. Juk reiks gražaus kaspino tada. Turiu tokią baisiai fainą dėžutę su skyriukais, kur tuos kaspinus ritinėliais saugau. Paskutiniu metu rotacija lėta, jie labiau kaupiasi nei išsinaudoja. Kažkaip kol aplinkiniai nepakomentuoja, net nešauna į galvą kad nenormalu. Nu o bet man patinka. Labai. Turėti. Tuos kaspinus. Ir dar vyniojimo popieriaus. Ir dėžučių. OOOooooh...

Iškrypimas Nº2
PAVEIKSLIUKAI
Seku kokius dvam penkis blogus apie rūbus. Ir viskas patikusias foto išsisaugau. Surūšiuotas pagal tipus (batai, sijonai, pavyzdžiui). Ir saugau kaupiu. Baisiai daug turiu. Ir dar Pintreste smaigstau. Šimtais. Ir iš pintresto saugaus jei jau labai patiko.

Iškrypimas Nº3
MUZIKA
Taip pat ir su dainom, melodijom, muzikinais gabalais. Renku ir renku ir vis kažko naujo reik. Ir vis perklausau jau turimus, ot!!


O šiaip tai aš tinginio pantis. Padovanojo man siuvimo mašiną. Visada juk taip norėjau. Ir kai turiu- pyst jau tris savaites nenaudojama stovi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą