2014 m. rugpjūčio 3 d., sekmadienis

Kai tenka dirbti iš namų

Kokie iškrypėliai sekmadienio naktį imtų sau vartyti darbo failus RUGSĖJO MĖNESIUI???!!
Pasivakarojau vakar su laptopu darbiniais reikalais. Prieš "krintant į šiaudus" pamaniau kad patvarkysiu va tą failiuką apie Vokietiją. Viską laikom "debesy", tai bepigu iš namų patvarkyt. Atsidarau tą pašierintą folderį tame foldery kur tame foldery kur tame foldery, darau failiuką  ir pyst!!! "Failas atidarytas kito naudotojo". Koks iškrypėlis sekmadienio naktį 02:30 gali lįsti į folderį tame foldery kur tame foldery kur tame foldery? Visai jau. Ir su tuo failu dažniausiai krapštausi tik aš. 


O šiaip tai gyvenimas ima ir pašika. Šiandien turėjom skristi į Vietnamą. Bet kadangi praeitą savaitę nepatingėjau darbe nusivolioti laiptais ant galvos ir išsisukti koją, tai kaip ir teko viską atšaukti. Gi nešliauši su krukiais per džiungles, per daug nuotykinga alternatyva. Atostogausiu dabar tris savaites su ta pasukta letena ant smėlio.

Vis dar ištinka flashback'ai kaip aš nusileidinėjau laineriu priešais pusę skyriaus. Bobulkos vat parėjo po kavos ir dar pramogų gavo. Aš nei pramogų nei kavos tą dieną.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą