2012 m. liepos 30 d., pirmadienis

Kelti pisinį svetimoj šaly, kurios net kalbos nemoki? Chalenge accepted!

Prieš pusšimtį metų ( prieš lygiai tris savaites) Obuolio namuose pirkau kompą. 
Sumasumarum situacija tokia, kad norėjau su angliška klaviatūra. Kam man tie nereikalingi kringeliai. Nu ir ogi ką tu sau nori- pay extra. O kompo tai reikia. Extra tai extra. Pamokėjau. Ir turėjau laukt porą savaičių, o tada jau ir kompas turi atvažiuot, bet jie paskambins. 
Po poros savaičių nieko negirdėjus nuėjau pas Obuolį. O jie- na, kompo dar nėra, mes jums paskambinsim, kai bus, tik palikit numerį, bo kažkur pasimetė praėjusį kartą. Pasimetė..!!? Palikau dar kartą.
Nesulaukus skambučio nuėjau po keleto dienų, o jie vėl tą patį- mes jums šiandie paskambinsim ir pasakysim, kiek laiko liko laukt.
Skambučio nebuvo, sustuksėjo trys savaitės, nervai jau visai kaip pas verdantį čaininką užsiūbavo- permokėjau, o manęs net informuoti nesugeba, kokia situacija. Skambinčiau pas kokias vartotojų teises. JEI bent kažką žinočiau apie norvegišką tvarką ir atsakingas institucijas… Nežinau. Nu fignia čia bus, galvoju, reikia pastiprinimo, nes viena nuėjus dabar jau nebeišlaikysiu ir pakelsiu pisinį iš piktumo ir nepasitenkinimo, kas gal ne visai tinkama politika, bet sunku susitvardyt…
Turim čia tokį alfa patiną- duok tik jam pasiginčyt, paįtikinėt- akys nušvinta. Paskambinau, sakau- einam, garą nuleisi, pasaulį (bent jau kažkieno) išgelbėsi.
Už penkiolikos minučių jau žygiavom pas Obuolį, kovinėj parengty. Dar už pusvalandžio (kuris buvo bais įtemptas, su plačiais rankų pamosavimais, vos pakeltais balsais, laukimu ir skambučiais head ofisui) žygiavom namo su tūkstančiu grąžintų pinigų ir Makbuku su norvegiška klaviatūra- pakaitalu, kol manasis atkeliaus.
Ot sūkos, pinigus jama, o kad gauti, už ką moki- nagais ir dantim… Jei be pastiprinimo- būčiau ten dvi valandas kiauksėjus, ir tai, rezultatas neaiškus. Nes nežinau, ko galiu reikalaut- per kur paspaust, o per kur atleist. Šiuo atveju suveikė tai, kad buvau sumokėjusi ekstra (ko , pasirodo, negalėjo reikalauti), o jie sugebėjo prarast mano duomenis o juos gavę vis tiek nei pyrst. Na ir aišku, norvegiškas ginčas nelygu angliškam pas tokius nacionalistus :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą